« Rujan 2020 »

VAŽNO - UTVRĐIVANJE PSIHOFIZIČKOG STANJA DJECE
Autor: Emilija Žitnjak, 21. 5. 2020.

Poštovani roditelji/staratelji,

u utorak 26. 5. 2020. nastavljamo s utvrđivanjem psihofizičkog stanja djece obveznika za upis u prvi razred osnovne škole.

Ispitivanje je prilagođeno trenutnoj epidemiološkoj situaciji i preporučenom načinu rada.

Ispitivat će se samo djeca koja nemaju povišenu tjelesnu temperaturu niti respiratorne smetnje (šmrcanje, kašalj, kratkoća daha). Roditelji u pratnji također ne smiju imati iste.

Roditelj je prije dolaska u školu obavezan djetetu i sebi izmjeriti tjelesnu temperaturu i u slučaju povišene (više od 37,2) ne dolazi u školu, već telefonski o tome obavještava školu ( 095/ 289 7777).

Molimo vas da na utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta dođete točno, u zakazano vrijeme. O datumu i točnom vremenu bit ćete obavješteni telefonskim putem i/ ili mailom.

Po dolasku na ispit predznanja ne ulazite u školski prostor već čekate poziv. U pratnji djeteta može biti samo jedna osoba (roditelj ili staratelj). Preporučamo da nosite zaštitnu masku. Dijete ne nosi masku.

Ispitivanje će biti organizirano u novom dijelu škole i ulazit će se  isključivo kroz novi dio škole (ulaz će biti vidljivo označen).

Također Vas molimo sljedeće:

1. Ukoliko posjedujete bilo kakvu dokumentaciju (nalaz liječnika, mišljenje psihologa, logopeda… mišljenje bilo kojeg stručnjaka koje je važno za upis djeteta u školu), molimo  ponesite sa sobom kopiju istog.
  2. Roditelji koji na evidenciji nisu imali OIB djeteta, trebaju ga imati prilikom dolaska u školu.
  3. Molimo roditelje koji još nisu poslali svoj kontakt da pročitaju obavijest na web stranici škole (objavljeno 7. 5. 2020.) i postupe po njoj.
  4. Molimo roditelje koji imaju mogućnost isprintati anketni upitnik za informatiku kao izborni predmet da ga popune, isprintaju i donesu na ispit predznanja.

Hvala na razumijevanju i srdačan pozdrav!

Stručne suradnice škole