« Rujan 2020 »

Autor: Emilija Žitnjak, 23. 3. 2020.

Poštovani roditelji/staratelji i učenici,

zbog sprječavanja širenja bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2

I. osnovna škola Čakovec neće raditi izravno sa strankama, osim ako je to nužno potrebno zbog specifičnog djelokruga rada škole.

Za sve neodgodive potrebe i zahtjeve učenici, roditelji i ostale stranke dužne su se prethodno obratiti školi na e-mail adresu škole:

ured@os-prva-ck.skole.hr ili tajnice: emilija.zitnjak@gmail.com te  na mobitel 095 299 77 77 radnim danom u vremenu od 8 do 12 sati.

U slučaju da roditelji namjeravaju poslati učenike razredne nastave u školu, ako oba zaposlena roditelja nemaju drugu mogućnost zbrinjavanja djece, dužni su, radi pravovremene organizacije prihvata učenika i koordinacije s učiteljima, o tome najkasnije dan ranije do 10 sati obavijestiti razrednika u skladu s uputom razrednika o načinima komuniciranja i školu putem e-mail adrese:  ured@os-prva-ck.skole.hr.

Molim da roditelji/staratelji upozore djecu da se ne okupljaju na školskim igralištima jer su zabranjena i zatvorena za korištenje.

Čuvajte svoje zdravlje i ostanite doma!

Ravnatelj: Siniša Stričak, prof.

Odluke pod "opširnije"

Priloženi dokumenti:
Odluka_o_organizaciji_rada_I._OS.pdf (288.23 KB)
Odluka_-_Rad_kod_kuce.pdf (205.87 KB)

MATliga

Odličan početak MATlige

Dana 9.10. 2019. godine učenici naše škole prvi puta su sudjelovali u navedenoj ligi. MATliga je ekipno natjecanje koja je osmišljena za učenike osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske. Cilj lige je popularizirati matematiku, motivirati učenike, poticati ih na zajedništvo i timski rad. Prvim kolom natjecanja obuhvaćeno je bilo 158 škola s ukupno 2 772 učenika. I.OŠ Čakovec predstavljalo je 8 ekipa u dvije kategorije.

Četvorka u sastavu Maja Slaviček (5.r), Korana Drakulić (6.r), Klara Kolac (7.r) i Viktor Gombar (8.r) (mentorice Tanja Debelec, Karla Mikec i Sanja Murk) osvojila je 1. mjesto od ukupno 58 ekipa i zasjela na vrh tablice.

U natjecanju u parovima najuspješniji su bili učenici 3.r NSR Jakov Bužić i Roko Igrec (mentorica Branka Hranjec) s osvojenim 1. mjestom od ukupno 89 ekipa.

Učenici David Koštarić i Eva Radiković iz 4.r NSR (mentorica Alexandra Sašek-Strbad) osvojili su odlično 12. mjesto od ukupno 113 ekipa.

Djevojke iz 4.d - Tesa Trbović i Ema Rodiger (mentorica Danijela Topličanec) osvojile su 59. mjesto.

Petaši Saša Ovčarić i Fran Ivan Marić (mentorica Tanja Debelec) osvojili su 29. mjesto od 185 ekipa.

Dečki iz šestih razreda - Lovro Gašparić i Gabrijel Murk (mentorica Sanja Murk) osvojili su 44. mjesto od 168 ekipa.

Sedmašice u sastavu Lorena Janković i Matea Bočkaj (mentorica Tanja Debelec) osvojile su 48. mjesto od ukupno 111 ekipa.

Denis Toplek i Antonijo Srpak predstavljali su osmaše (mentorica Karla Mikec) i osvojili 18. mjesto od ukupno 128 ekipa.

Čestitke svim matematičarima na uloženom trudu i postignutim rezultatima.