Smarter... Greener... Safer...

Smarter... Greener... Safer... je dvogodišnji projekt iz Erasmus+ KA219 programa sa ciljem razvoja suradnje i razmjene primjera dobre prakse, razvoja inovativnosti i kreativnosti u obrazovanju.

Projektni ciljevi i zadaci: razvoj ekološke svijesti i poduzetničkih vještina, razvoj digitalnih kompetencija, interkulturalnosti i cjeloživotnog učenja učenika, učitelja, lokalne i međunarodne zajednice.

Nositelj projekta je I Spoleczna Szkola Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamosciu, Zamosc, Poland, a partneri u projektu su: I. osnovna škola Čakovec, Croatia; Istituto Comprensivo Madonna della Camera, Monteperano, Italy; Emäkosken koulu, Nokia, Finland; Agrupamento de Escolas de Vila Nova de Paiva, Vila Nova de Paiva, Portugal.

mrežna stranica projekta

Razvoj ekološke pismenosti na nastavi hrvatskog jezika
Autor: Ivana Ružić, 9. 3. 2018.

Eko eko Hrvoje Hitreca došetao je u 4.b razred i ponovno upozorio učenike da moraju djelovati i upozoriti svoje prijatelje da čuvaju naš planet za generacije koje dolaze. Pazimo da ne bude prekasno  i da se ne dogodi da više nema pomoći da shvatimo da je prekasno.